Bioenergoterapia 1 -wstęp

O bioenergoterapii

Bioenergoterapia to oddziaływanie jednej istoty żywej na drugą mocą jej energii życia w celu podniesienia sił witalnych pacjenta. W konsekwencji zabiegami można doprowadzić do poprawy stanu zdrowia, a nawet wyleczenia.

Zabiegi moje są bezdotykowe i bezinwazyjne, wykonywane z odległości kilkunastu cm od ciała. Liczy się w nich intencja, czyli to, że chcę pomóc w cierpieniu drugiemu człowiekowi.

Nie ma znaczenia na jakie dolegliwości się uskarżają i czy mają już postawioną diagnozę lekarską. Na pewno więc w odróżnieniu od lekarza nie mogę zaszkodzić (np. zła diagnoza, źle dobrane leki , nie mówiąc już o skutkach ubocznych nawet tych dobrze dobranych leków) ja w najgorszym wypadku mogę nie pomóc, ale nigdy zaszkodzić.

Charyzmat

W mojej pracy nie posługuję się energią własną, gdyż po moim uzdrowieniu sama otrzymałam charyzmat uzdrawiania.

Jestem więc tylko kanałem, który pozwala swobodnie przenikać Mocy Boga. Dlatego też wielokrotnie byłam wraz z lekarzami świadkiem nieprawdopodobnych uzdrowień w większości na oddziale reanimacji.

Współpraca z lekarzami

Często byłam osobiście proszona przez lekarzy o pomoc jak sami mówili w przypadkach, którym nie dawano żadnej szansy na przeżycie. Nikt z tych osób nie zmarł, co więcej jak twierdzą lekarze, chorzy w ciągu dwóch tygodni opuszczali szpital o własnych siłach.

Wśród nich byli ludzie np. z ciężkimi urazami mózgu, w śpiączce nawet kilkumiesięcznej, z zatorami, sepsą, zapaleniem otrzewnej, ciężkimi zapaleniami trzustki i wiele innych. Większość potwierdzona i udokumentowana wynikami badań.

Dla Boga nie ma przecież rzeczy niemożliwych!

Wielu mądrych lekarzy współpracuje ze mną zarówno przy diagnostyce jak i leczeniu. Bywa, że jakiś pacjent przyjeżdża gdzieś z daleka z Polski i twierdzi, że jak leżał na klinice to dostał kontakt do mnie od lekarza prowadzącego.

bg image

Bioenergoterapia 2 – artykul

Energia uzdrawiająca

Muszę przyznać, że możliwość takiego oddziaływania energii, które umożliwia, jak w przypadku pani Magdaleny, powstanie nowego życia tam gdzie wydawało się to niemożliwe jest dla mnie szczególnie satysfakcjonujące i napełnia mnie nadzieją.

Potwierdza to też, że energia uzdrawiająca to energia życia pochodząca od Boga, a bioenergoterapeuta po prostu umożliwia jej właściwy przepływ, kieruje nią uzupełniając energię pacjenta.

Żaden człowiek nie może jej posiadać na własność i traktować jako cechę swojego organizmu. Jest też bardzo dobrze, gdy pacjent właściwie rozumie to zagadnienie, wierzy i otwiera się na działanie energii. Efekt wtedy bywa lepszy, bardziej kompletny… Oczywiście zdarzali się w mojej praktyce ludzie nie wierzący w nic, w tym również w samych siebie, a pomimo to chcący uzyskać u mnie pomoc.

Ponieważ widzę aurę bardzo szybko mogłam to zdiagnozować. Zresztą zawsze przy pierwszej wizycie stawiam diagnozę (nie zdarzyło się, żeby później okazane przez pacjenta dokumenty medyczne nie potwierdziły mojej diagnozy).

bg image

Bioenergoterapia 3 – zakonczenie

Podsumowując…

Mam bardzo dobre osiągnięcia w leczeniu większości chorób, włącznie z tymi, w których medycyna tradycyjna jest bezradna i nie daje żadnych szans na wyleczenie. Wiele razy w życiu słyszałam od pacjentów słowa wdzięczności za wyleczenie, a nawet uratowanie życia…

bg image

home: Kontakt


 

Gabinet Bioenergoterapeutyczny „ELWIRA”

Pomagam chorym od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 16:00 wyłącznie po uprzedniej rejestracji telefonicznej.


Masz pytania? Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach 19:00 – 20:00.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. 19:00 – 20:00

telefon do Elwiry Kruk 17 863 26 31

telefon do Elwiry Kruk 606 719 433


Zapraszam do gabinetu:

35-074 Rzeszów
ul. Piłsudskiego 17, pokój 2 – I piętro