Leksykon polskich uzdrowicieli
18 stycznia 2016

Leksykon polskich uzdrowicieli

Prezentujemy pierwszą czwórkę bioenergoterapeutów z opracowanego przez naszą redakcję Leksykonu


18 stycznia 2016

Prezentujemy pierwszą czwórkę bioenergoterapeutów z opracowanego przez naszą redakcję Leksykonu uzdrowicieli polskich. Na początek przyjęliśmy kryterium: Terapeuci z Krańców Polski. A więc Rzeszów, Suwałki, Wałbrzych — z tych miast bowiem wywodzą się opisywani w pierwszym odcinku uzdrowiciele.

ELWIRA KRUK tak pisze o sobie i swojej drodze życiowej:

– Mam 40 lat i od 17 lat jestem bioenergoterapeutką. Całe moje dojrzałe życie związane było z lecze­niem ludzi, z niesieniem im skutecznej pomocy, towarzyszeniu im w ich cierpieniach i wychodzeniu z nich.

leksykon_tyt

Nigdy nie twierdziłam, że to ja jestem źródłem mocy uzdrawiającej. Zawsze podkreślam, że jestem jedynie przekaźnikiem otaczającej nas energii życia.

Jakie były początki? Już jako młoda dziewczyna zachorowałam na stwardnienie rozsiane i padaczkę. Mój stan zdrowia był bardzo ciężki, nie wstawałam z łóżka, nie mówiłam, degradacja organizmu postępowała bardzo szybko. Lekarze nie dawali żadnych nadziei na wyzdrowienie. Dzisiaj jestem osobą w pełni zdrową, szczęśliwą żoną i matką dwóch wspaniałych chłopców. Nigdy nie twierdziłam, że sama siebie uzdrowiłam. Po prostu mocno wierzyłam, pozwoliłam bez przeszkód przepływać przeze mnie energii Stwórcy. To wystarczyło, jednocześnie ukazało mi moje przyszłe powołanie, którym jest uzdrawianie ludzi

Moi pacjenci pochodzą z terenu całej Polski, ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, z takich krajów Europy jak: Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy… Zaczynałam moją, już w pełni profesjonalną działalność od współpracy z Oddziałem Pediatrycznym zajmując się dziećmi chorymi na białaczkę. Ogromna większość moich małych pacjentów żyje do dziś i odzyskała w pełni zdrowie. Nie którzy utrzymują ze mną kontakt do dziś. W tamtym okresie pomocy udzielałam wszystkim pacjentom całkowicie bezpłatnie. Dzisiaj również ludzie naprawdę ubodzy mogą na to liczyć. Nigdy nie prowadzę seansów grupowych, chociaż ze względu na moje predyspozycje mogłabym to robić. Sądzę, że każdy człowiek jest indywidualnością i tak powinien być potraktowany.

A oto niektóre ze schorzeń, w których leczeniu osiągam bardzo dobre wyniki (większość potwierdzona przez lekarzy i badania diagnostyczne):

Nowotwory: białaczka, guzy piersi, nowotwory płuc, nerek, żołądka… Schorzenia neurologiczne: padaczka, SM (stwardnienie rozsiane J, różnego rodzaju niedowłady, bóle kręgosłupa, uporczywe bóle głowy… Schorzenia internistyczne: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze krwi, marskość wątroby… Schorzenia urologiczne: niewydolność nerek, (stopnia umiar­kowanego), stany zapalne dróg moczowych… Schorzenia pulmonologiczne: astma i innego rodzaju duszności związane z niewydolnością układu oddechowego, alergia… Nerwice i depresje (nawet manifestujące się już znaczną niezdolnością do normalnego funkcjonowania.)… Niegojące się rany: stopa cukrzycowa, rany o cechach zgorzeli, pooperacyjne, po chemioterapii i popromienne… Bezpłodność u kobiet i mężczyzn… Usuwanie poważnych zakażeń ogólnoustrojowych (często poszpitalnych) typu zakażenie gronkowcem złocistym…

 
Artykuł z „Uzdrawiacz”.


Leave a comment