bg image

pacjenci o mnie – wstep

Pacjenci o mnie

Jest to swego rodzaju księga cudów. Poniżej przedstawiam kilka wybranych fragmentów wypowiedzi – gdyż nie sposób opublikować wszystkie. Ze względu na prywatność nazwiska moich pacjentów zostały skrócone do inicjału.

Księga jest do dyspozycji w moim gabinecie, dla każdego… Zapraszam do powiększania mojej księgi :) Poniżej garść cytatów z mojej księgi uzdrowień:

bg image

Pacjenci o mnie

cytat_open

Po leczeniu u Pani Elwiry jest usunięty gronkowiec złocisty. Badanie krwi i moczu pozytywne, ustąpiły bóle kręgosłupa i głowy. Bardzo dobre samopoczucie, wymazy pozytywne. Bardzo dziękuję za pomoc.
cytat_close

Janusz K.


cytat_open

Leczony psychiatrycznie od dłuższego czasu bez żadnej poprawy zgłosiłem się do gabinetu Pani Elwiry. W czasie zabiegu odczuwałem silne działanie lecznicze. Po wyjściu z gabinetu odczułem ulgę emocjonalną i mniejsze lęki przed otoczeniem. W chwili teraźniejszej mam bardziej pozytywne myśli i czuję się dużo lżej na duchu. Zaraz po pierwszym zabiegu czułem w sobie działanie energii. To dopiero 2 zabiegi i czuję ulgę i myślę, że wszystko jest na dobrej drodze.
cytat_close

Stanisław P.


cytat_open

W 1989 r. między piersiami miałam guza wielkości śliwki. Otrzymałam skierowanie do szpitala w celu jego wycięcia. Miałam już wyznaczony termin zabiegu, ale dowiedziałam się od znajomych o Pani Elwirze i o tym, że wielu osobom udało jej się pomóc. Postanowiłam i ja skorzystać z jej pomocy. Już po dwóch zabiegach (seansach) guz zaczął się wyraźnie zmniejszać, a po paru kolejnych całkowicie zniknął. Dzięki Pani Elwirze uniknęłam zabiegu i do dzisiaj, po upływie prawie 12 lat nic się nie dzieje. W chwili obecnej korzystam z zabiegów z uwagi na alergię. Czuję poprawę.
cytat_close

Zofia K.


cytat_open

Cierpiałam na bardzo silne, piekące bóle kręgosłupa i barków, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Bardzo dokuczały mi bóle głowy oraz zapominałam się. Od kilkunastu lat cierpiałam na jelito grube- musiałam stosować dietę. Miałam okropne zaparcia. Bardzo silna nerwica nie pozwalała spokojnie żyć. Cierpiałam na bezsenność oraz dokuczały mi silne bóle w klatce piersiowej. Jestem po serii zabiegów u Pani Elwiry. W chwili obecnej ustąpiło mi wszystko z czym przychodziłam, czuję się bardzo dobrze i nie pamiętam co to ból. Jestem bardzo wdzięczna.
cytat_close

Irena K.


cytat_open

Jestem po operacji 1,5 roku. Po wycięciu guza prawego płuca przechodziłem ciężki suchy kaszel. Płuco zostało, a nie mogło w pełni funkcjonować, ponieważ powstała blizna po zabiegach. Na comiesięcznej kontroli w Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie, w trakcie ostatniej wizyty lekarz stwierdził, że zablokowane dotąd płuco pracuje normalnie, a kaszel ustąpił.
cytat_close

Daniel W.


cytat_open

Przed przyjściem do Pani Elwiry byłam bardzo zablokowana (głowa spięta, brak reakcji na otoczenie, na ludzi i własne dzieci; chodzący manekin). Dzięki pani cudownym rękom zaczęłam się wzruszać, poczułam mrowienie, głowa się rozluźniła i gdy piszę te parę słów czuję spokój. To wspaniałe, że mogę się tak dobrze poczuć po pierwszym seansie. Bardzo dziękuję.
cytat_close

Martyna E.


cytat_open

Po badaniu USG piersi okazało się, że w lewej piersi są guzy (2 małe i jeden duży). Po odbyciu pierwszego zabiegu sama stwierdziłam, że największy z guzów się zmniejszył. Drugi zabieg ponownie zmniejszył guza co potwierdził lekarz onkolog.
cytat_close

Alicja Z. lat 45


cytat_open

Cierpiałam z powodu nerwobólu szczególnie w głowie oraz plecach. Odczuwałam pieczenie w przełyku oraz uszach. Miałam podwyższone ciśnienie, na które brałam leki. Poza tym mam torbiel na lewym płacie wątroby. Po zabiegach ustąpiły nerwobóle, pieczenia, ustabilizował się poziom ciśnienia, tak że nie zażywam żadnych leków. Uspokoiły się również nerwy, wykonuję wszystko spokojnie, mam chęć do pracy i do życia.
cytat_close

Wiesława J. lat 60


cytat_open

Leczyłam się u Pani na mięśniaka (wymiary 2,3×2,5mm). Po wykonaniu USG okazało się, że mięśniak zanikł zupełnie. Jestem bardzo wdzięczna.
cytat_close

Krystyna S. lat 38


cytat_open

Od czasu kiedy leczę się u Pani Elwiry bardzo dużo się zmieniło. Czuję się jak nowo narodzona. Zawroty głowy ustąpiły, jestem optymistycznie nastawiona do świata, mam więcej sił i chęci do pracy. Bardzo dziękuję i jak zwykle proszę o jeszcze.
cytat_close

Zenona R.


cytat_open

Jesienią ubiegłego roku byłem leczony w gabinecie Pani Elwiry Kruk (3 seanse) i nastąpiła poprawa kończyny dolnej (mogłem nawet o lasce wejść na schody) i zanikł ból paraliżujący odcinek szyjny. Za to wszystko wyrażam niezmierną wdzięczność Pani Kruk i z niecierpliwością czekam na wyjazd do Polski na kolejne seanse lecznicze, które odbędą się w dniach 12.02 – 17.02.2018. Pani Elwira Kruk dużo mi pomogła i wierzę, że dzięki Niej odzyskam sprawność ruchową. Z powrotem wróciła mi chęć do życia.
cytat_close

Christian C.


cytat_open

Trafiłem do Pani Elwiry rok po innym zabiegu energoterapeutycznym, po którym czułem się znacznie gorzej. Byłem bardzo osłabiony, nie odczuwałem emocji, nie potrafiłem się śmiać, płakać, złościć zupełna pustka. Miałem lęki przed życiem i ludźmi. Ten stan trwał prawie rok. Traciłem nadzieję na poprawę, bałem się kolejnych zabiegów, ponieważ wiedziałem, że moje problemy zaczęły się właśnie po zabiegu u nieodpowiedniej osoby. Już po jednym zabiegu u Pani Elwiry wróciła mi chęć do życia, ustąpiły lęki, stałem się sobą. Pani Elwira wróciła mi moje życie, które zabrał mi pseudo energoterapeuta.
Dziękuję.cytat_close

Grzegorz


cytat_open

Po 3 latach nieskutecznego starania się o dziecko przyszedłem do Pani Elwiry. Odbyły się 2 zabiegi, umówiłem się na 3, a w piątek otrzymałem od żony informację, że jest w ciąży i musiałem odwołać zabieg. Dzisiaj moja córka Milena ma 2,5 roku.
cytat_close

Piotr W.


cytat_open

W połowie listopada 2017 r. moja mama, Zofia D. , przeszła udar mózgu i zawał serca, który spowodował dziurę w przegrodzie międzykomorowej serca. Mama przeszła operację na otwartym sercu. Zabiegi bioenergoterapeutyczne Pani Elwira zaczęła wykonywać codziennie trzy dni przed operacją. Operacja się udała (na miarę stanu serca Mamy) i systematycznie, stopniowo wraca do zdrowia na oddziale rehabilitacji. Dziękujemy bardzo Pani Elwirze za pomoc i poświęcenie.
cytat_close

Piotr D.


cytat_open

Do Pani Elwiry zgłosiłam się z zagrożoną ciążą… od 4 miesiąca ciąży odchodziły mi wody płodowe. Od lekarza usłyszałam, że nie utrzymam ciąży. To zabrzmiało dla mnie jak wyrok…
Pomoc znalazłam u Pani Elwiry. Dzięki zabiegom na odległość udało mi się utrzymać ciążę przez 3 miesiące. Decyzją lekarzy, miesiąc przez terminem urodziłam zdrowe dziecko!
Jestem Jej ogromnie wdzięczna!cytat_close

Od kilku lat mieszkam w Anglii


cytat_open

Po badaniu USG piersi okazało się, że w lewej piersi są guzy (2 małe i 1 duży) o zmianach rakowych. Już w trakcie pierwszego zabiegu sama stwierdziłam, że największy guz zmniejszył się i stał się miękki. W trakcie drugiego zabiegu guz ponownie się zmniejszył co potwierdził lekarz onkolog.cytat_close

Alicja Ż., lat 45, Husów


a1
cytat_open

Leczyłam się u pani Elwiry na mięśniaka (2,3 x 2,5 mm). Po wykonaniu USG okazało się, że mięśniak znikł zupełnie. Jestem bardzo wdzięczna.cytat_close

Krystyna S., lat 38, Dąbrowa


cytat_open

Od wypadku upłynęło już 2 lata. Powstała na prawej nodze głęboka rana jątrzyła się i nie goiła. Po dwóch zabiegach pani Elwiry rana zagoiła się.cytat_close

Piotr S., lat 25, Markowizna


cytat_open

Irenka ma rozpoznaną epilepsję i ma częste ataki chwilowej utraty świadomości. W ciągu dnia było ich nawet do dziesięciu. Po jednej wizycie u pani Elwiry zauważyłam znaczne zmniejszenie się ilości ataków. Po drugiej wizycie zmniejszyły się do 1 w ciągu doby.cytat_close

Irena B. dziecko, Husów, napisała matka


a4
cytat_open

W styczniu 2003 r mając 78 lat doznałam udaru mózgu co spowodowało paraliż prawej strony. Straciłam mowę. Lekarze nie dawali mi nadziei, ze odzyskam mowę oraz że będę chodziła. Po trzech wizytach pani Elwiry w szpitalu mogłam mówić na tyle, że można było mnie zrozumieć… W chwili obecnej mam 81 lat. Mówię bardzo dobrze i chodzę przy pomocy laski… Jestem bardzo wdzięczna za pomoc…cytat_close

Wiktoria P.


cytat_open

Na imię mam Piotr i w styczniu skończę dwadzieścia jeden lat. Najcięższą moją dolegliwością była choroba duszy. Na pewnym etapie mojego życia zostaliśmy sami z moją siostrą bez matki i z ojcem alkoholikiem. Gdy doszła do tego sprawa matury, zacząłem tracić kontrolę nad swoim życiem. Dzięki Pani Elwirze zrozumiałem że to co się zmienia to nie nasza sytuacja zewnętrzna tylko my sami. Jeśli sobie to uzmysłowimy to jesteśmy wstanie pokonać każdą chorobę. Wierzę że nie beż przyczyny trafiłem do Pani Elwiry i za to będę dziękować Bogu do końca życia. Wiem że mogę być kim chcę i stawić czoła wszystkiemu.

Lecz Jezus rzekł: „..Ktoś mnie dotknął, bo poznałem, że moc wyszła ode Mnie. Wtedy kobieta […] opowiedziała wobec całego ludu, dlaczego się Go dotknęła i jak natychmiast została uleczona.”
Łk8,46-47 cytat_close

Piotr, 20 lat


a6
cytat_open

Składam wielkie podziękowanie za dar dziecka, na które czekaliśmy 2 lata i byliśmy pewni, że czeka nas długa kuracja hormonalna! Harmonia i zdrowie są teraz we mnie, radośniej patrzę na życie. To jest wpływ zabiegów pani Elwiry. Jestem ogromnie szczęśliwa i bardzo dziękuję!cytat_close

Magdalena K., Kraków


cytat_open

Ilonka często chorowała na zapalenie krtani z dusznościami od 8 lat. Była leczona antybiotykami i przez inhalację w Rymanowie – Zdroju. Bez skutku. Chorowała bardzo często. Przerwy pomiędzy chorobami wynosiły 2 tygodnie. Po przyjściu do pani Elwiry choroba ustąpiła i w okresie kiedy powinna często chorować nie widać oznak chorobowych. Od ośmiu lat pierwszy raz dziecko jest już 5 miesięcy całkowicie zdrowe.cytat_close

Ilona M. dziecko, Palikówka, napisała matka


cytat_open

W 1989 roku między piersiami miałam guza wielkości dużej śliwki. Miałam już skierowanie do szpitala na operację. Termin zabiegu był już wyznaczony, ale dowiedziałam się od znajomych o pani Elwirze i o tym, że wielu osobom pomogła. Już po dwóch zabiegach guz wyraźnie się zmniejszył, a po kilku całkowicie zniknął. Dzięki pani Elwirze uniknęłam operacji i do dziś, po upływie 12 lat nic się nie dzieje. W chwili obecnej korzystam z zabiegów z uwagi na alergię. Czuję wyraźną poprawę.cytat_close

Zofia K., lat 48, Rzeszów


a7
cytat_open

Zgłosiłam się z silną nerwicą, zawrotami głowy, bólem ucha…Po pierwszym zabiegu poczułam dużą ulgę, mniejszy ból. Nerwy bardzo się uspokoiły, zawroty głowy ustąpiły. Miałam guza pod prawym kolanem, o którym pani Elwira w ogóle nie wiedziała, guz po jednym zabiegu znikł.cytat_close

Maria G.


cytat_open

Po leczeniu u pani Elwiry został usunięty gronkowiec złocisty. Badania krwi i moczu są pozytywne. Ustąpiły bóle kręgosłupa, głowy, zaczęło się bardzo dobre samopoczucie. Wymazy nie wykazały również drobnoustrojów. Bardzo dziękuję za pomoc.cytat_close

Janusz K., Kraków


cytat_open

W czasie zabiegu u pani Elwiry odczułem silne działanie lecznicze. Po wyjściu z gabinetu odczułem wielką ulgę emocjonalną i znikły lęki przed otoczeniem. W tej chwili mam bardziej pozytywne myśli i czuje się dużo lżej na duchu. Zaraz po pierwszym zabiegu do dzisiejszego dnia czuję w sobie działanie energii. To dopiero dwa zabiegi, a ja odczuwam tak wielką ulgę i myślę, że wszystko jest na jak najlepszej drodze. Dziękuję.cytat_close

Stanisław P., bezskutecznie leczony psychiatrycznie od 1995r., 26 lat, Domacyny


a3
cytat_open

Przez 4 lata miałam guza okolicy potylicznej głowy. Byłam u wielu lekarzy. Każdy z nich kierował mnie na operację. Po dwumiesięcznych zabiegach u pani Elwiry guz zniknął, ustąpiły też bóle, które wcześniej występowały. Dlatego dziękuję za wszelką pomoc, będę jej wdzięczna do końca życia.cytat_close

Anna K.


cytat_open

Od 7 lat cierpię na cukrzycę, mam stopę cukrzycową (otwarta rana), zapalenie stawu kolanowego (bardzo silny ból), nie mogę chodzić. Miałam już skierowanie na operację. Poza tym przechodzę klimakterium mam nadciśnienie. Po jednym, trwającym 10 min. zabiegu w dniu 22.04.2002r. znikł stan zapalny, cukry znacznie się obniżyły, ciśnienie unormowało, przestała boleć głowa, rana na stopie się wygoiła, a operację kolana odwołano. Dziękuję za pomoc.cytat_close

Urszula P., 50 lat, Rzeszów


cytat_open

Przed przyjściem do pani Elwiry byłam bardzo zablokowana, głowa nie pracowała, brak reakcji na otoczenie, na własne dzieci, na ludzi, chodzący manekin. Dzięki cudownym rękom pani Elwiry zaczęłam znów czuć i reagować, głowa się rozluźniła i zaczęła pracować, poczułam rozpalające mrowienie i gdy piszę te słowa czuję radość i spokój. To wspaniale, że mogę się tak dobrze poczuć po pierwszym seansie. Bardzo dziękuję.cytat_close

Martyna E., Hyżne


a2
cytat_open

Bardzo dziękujemy za niezastąpioną pomoc w leczeniu naszej bezpłodności. Mąż od 3 lat miał przewlekłe zapalenie nasieniowodów…..obecnie stan zapalny ustąpił zupełnie (potwierdzają to badania nasienia). Ponadto ustąpiły dolegliwości żołądkowe, które bardzo mi dokuczały. jest to wynik Pani zabiegów, gdyż innych leków w tym czasie nie zażywaliśmy.cytat_close

Małżeństwo Urszula i Janusz


cytat_open

Jestem 1,5 roku po operacji, po wycięciu guza w prawym płucu. Przechodziłem ciężki, suchy kaszel, a płuco nie funkcjonowało ze względu na bliznę popromienną. Poddałem się zabiegowi u pani Elwiry. W trakcie następnej, comiesięcznej kontroli w Specjalistycznym Szpitalu Przeciwgruźliczym w Rzeszowie zdumiony lekarz stwierdził, że zablokowane dotąd płuco pracuje normalnie, a kaszel ustąpił.cytat_close

Daniel W., lat 54, Łańcut


a5
cytat_open

Po zabiegach u pani Elwiry w celu usunięcia mięśniaka na macicy (ok 6 cm) oraz cysty na jajnikach (ok 3 cm)uzyskałam pozytywne rezultaty. Dwukrotnie wykonane USg wykazało brak zmian w macicy oraz zmniejszenie cysty do 1 cm.cytat_close

Agata W.


cytat_open

Dziękuję pani Elwirze za leczenie moich schorzeń, to jest: nadciśnienie tętnicze, bardzo wysoki poziom cukru we krwi, bardzo wysoki poziom cholesterolu. ….
Bardzo znacząca poprawę mojego zdrowia odnotowałam po kilku seansach, co potwierdziły badania lekarskie.cytat_close

Halina K.

bg image

home: Kontakt


 

Gabinet Bioenergoterapeutyczny „ELWIRA”

Pomagam chorym od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 16:00 wyłącznie po uprzedniej rejestracji telefonicznej.


Masz pytania? Zadzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach 19:00 – 20:00.

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz. 19:00 – 20:00

telefon do Elwiry Kruk 17 863 26 31

telefon do Elwiry Kruk 606 719 433


Zapraszam do gabinetu:

35-074 Rzeszów
ul. Piłsudskiego 17, pokój 2 – I piętro

Map