Skuteczne leczenie chorób.
21 sierpnia 2014

Skuteczne leczenie chorób.

Elwira Kruk – znana i ceniona polska bioenergoterapeutka


21 sierpnia 2014

Elwira Kruk na co dzień przyjmuje W Gabinecie bioenergoterapeutycznym „Elwira” w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 17. Jest jedną z 10 najskuteczniejszych bioenergoterapeutów w Polsce. Posiada międzynarodowy certyfikat uprawniający do leczenia. Energia Pani Elwiry Kruk pomogła wielu ludziom w powrocie do zdrowia, nawet z najcięższych chorób, o czym pisały gazety w kraju i za granicą. Bioenergoterapeutka posiada udokumentowane i potwierdzone przez lekarzy przypadki wyleczeń.

f1

– Jakie przypadki wyleczeń, czy poprawy stanu zdrowia, potwierdzone przez pacjentów i lekarzy, posiada Pani w swojej dokumentacji? – Leczę już od 27 lat. Mam duże osiągnięcia w leczeniu trudno gojących się, jątrzących ran, chorób serca, także u osób z implantami serca, pomagam w chorobach układu oddechowego, takich jak guzy płuc, alergie i astma oraz w chorobach przewodu pokarmowego: wrzodach żołądka i nowotworach. U wielu moich pacjentów zniknęły guzy nowotworowe, cysty, ropnie.

– W jak sposób leczy Pani chore osoby? – Zazwyczaj przyjmuję w gabinecie. Oddziałuję energią z odległości 10-15 cm od człowieka. W czasie leczenia energią prowadzę rozmowę, aby wspomóc moje oddziaływanie i dodać otuchy i sił do walki z chorobą. Leczę także na odległość, ze zdjęcia.

f2

– Jakie są Pani ostatnie osiągnięcia zawodowe w leczeniu ludzi? – Niedawno wyleczyłam z guza nowotworowego pacjenta, któremu nie dawano szans przeżycia. Zahamowałam także krwotok u pacjentki na odległość. Muszę powiedzieć, iż na co dzień dzwonią do mnie lekarze z klinik i oddziałów w sytuacji, gdy stan pacjenta jest beznadziejny. Wtedy zdają się na moją pomoc.

– Dziękuję za rozmowę.


Leave a comment